ROMOTOP IMPRESSION R 2g L 71.60.34.21
- topeniště šamot natur
- výsuvné otevírání
- pravé boční prosklení
Krbová vložka ROMOTOP IMPRESSION R 2g L 71.60.34.21 se šamotem natur je určená pro akumulační i konvekční provoz. Vložka vyniká moderním bočním prosklením. Snadný, tichý a přesný chod výsuvu dvířek zajistí nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT za pomoci odnímatelné kliky s možností výměny za kliku pevnou. Šamotovou bezroštovou spalovací komoru lze za příplatek změnit v roštové topeniště. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost krbové vložky. Mezi další výhody patří oplach skla, regulace primárního a sekundárního vzduchu jedním prvkem a centrální přívod externího vzduchu.
Ke krbové vložce doporučujeme boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin.
ROMOTOP IMPRESSION R 2g L 71.60.34.21
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | ocelová, výsuvná, pravé prosklení |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, boční |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Průměrná spotřeba paliva: | 2,8 kg/hod. |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 260 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1531 x 943 x 574 mm |
| Hmotnost: | 283 kg |
ROMOTOP IMPRESSION R 2g L 71.60.34.21
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK