- krbová kamna LAREDO H plech s možností akumulace
Oválný tvar krbových kamen ROMOTOP LAREDO H působí v interiéru útulným dojmem. Jsou vyrobená z kvalitní oceli a jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Kamna lze za příplatek doplnit akumulačními prvky, které jsou schopny dobu sálání tepla prodloužit až na 5,5 hodiny.
Akumulační prvky za příplatek zde.
ROMOTOP LAREDO H plech
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,5 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 871 / 1141 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1320 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 126 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LAREDO H plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |