ROMOTOP LUANCO N 04 pískovec
Kulatá krbová kamna ROMOTOP LUANCO N 04 Jsou vyrobená z kvalitní oceli, víko je z přírodního pískovce. Otáčivé topeniště lze nasměrovat do všech stran prostoru a vychutnat si tak hru plamenů ze všech úhlů. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Mezi bezpečnostní vychytávky patří aretace dvířek v poloze otevřeno a samozavírací systém dveří pomocí pružiny.
ROMOTOP LUANCO N 04
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / pískovec |
| Jmenovitý výkon | 5,7 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,4 kW |
| Provozní tah | 11 Pa |
| Účinnost | 82,9 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 1129,5 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1305 x 468 x 468 mm |
| Hmotnost | 163 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LUANCO N 04
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |