ROMOTOP LUGO N 01 AKUM keramika perlová 95508
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | perlová |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3 - 7,8 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,9 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 988/1289 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1530 x 550 x 457 mm |
| Hmotnost | 166 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,7 kg/h |
| Max. délka polen | 33 cm |
ROMOTOP LUGO N 01
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |