| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | krbová kamna |
| Barva keramiky | srnčí |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW (3-8 kW regulovatelný) |
| Účinnost až | 83 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | ANO průměr 120 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 862 x 787 x 374 mm |
| Hmotnost | 164 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg/h |
| Max délka polen | 50 cm |
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |