- RIANO G 30 plech - černý lak
Krbová kamna ROMOTOP RIANO plech jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Kamna vynikají opravdu velkým prosklením a prostorným šamotovým topeništěm, které pojme až 40 cm dlouhá polena. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Kamna mají centrální přívod vzduchu.
Tato kamna jsou navržena tak, aby esteticky ladila s moderním interiérem a zároveň nabídla vysokou účinnost spalování. Dvířka s potištěným sklem dotvářejí čistý vzhled, systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu zase podporuje správné hoření a přispívá k optimální energetické bilanci. Odvod spalin lze napojit buď shora, nebo zezadu dle potřeby.
Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je vnitřní strana skla neustále omývána, což výrazně omezuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena tvarovkami ze šamotu, které akumulují teplo a zvyšují životnost kamen. Veškeré přívody vzduchu lze ovládat jedním snadno přístupným regulačním prvkem.
RIANO G 30 plech
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak |
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 200 m3 |
| Rozměry: | 973 / 819 / 442 mm |
| Hmotnost: | 173 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Průměr přívodu CPV: |
125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: |
863 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Průměrná spotřeba paliva: |
2,4 kg za hodinu |
RIANO G plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |