ROMOTOP TELDE 03 plech
- krbová kamna s teplovodním výměníkem
- černá ocel
Krbová kamna ROMOTOP TELDE s teplovodním výměníkem a dvojitým prosklením dvířek jsou vyrobená z kvalitní oceli. Až 70 % vyprodukovaného tepla je směřováno do teplovodního výměníku, který pojme 32 litrů vody, což napomáhá rovnoměrnému zahřívání místností. Vychlazovací smyčka funguje jako ochrana proti přehřátí v případě výpadku elektrické energie. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Centrální (externí) přívod vzduchu je samozřejmostí. Kamna jsou vybavená inovativním systémem vedení spalin DOUBLE SPIN, zvyšuje účinnost kamen a snižuje emise. Kamna splňují nejpřísnější ekologické standardy stanovené směrnicí Evropské komise o Ecodesignu.
ROMOTOP TELDE plech
| Výhody pro Vás: |
| Provedení |
černá ocel
|
| Jmenovitý výkon |
10,9 kW
|
| Regulovatelný výkon |
5,5 - 14,2 kW
|
| Výkon teplovodního výměníku |
3,8 - 9,9 kW
|
| Objem výměníku |
32 litrů |
| Provozní tah |
12 Pa |
| Maximální provozní přetlak |
2 bar |
| Účinnost |
79 % |
| Vývod spalin |
horní
|
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Externí přívod vzduchu |
125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: |
949 x 874 x 459 mm |
| Hmotnost |
260 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva |
3,2 kg/h |
| Max. délka polen |
35 cm |
ROMOTOP TELDE plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
Žádné soubory ke stažení.
Ľutujeme, ale v tejto kategórii nie sú žiadne produkty ...