CHAFFOTEAUX PHAROS ZELIOS 25 EU
Plynový stacionární kondenzační kotel s vestavěným zásobníkem TUV o objemu 180 litrů a integrovanou podporou solarního ohřevu !
Na ploše pouhých 0,42 m2 - kondenzační kotel a zásobník o objemu 180 litrů včetně solární čerpadlové skupiny a regulace. Vše uvnitř kotle!
Zásobník je dohříván solárním systémem a špičky odběru jsou kryty kondenzačním kotlem.
Maximální komfort díky vrstvenému zásobníku s nabíjecím čerpadlem. Dostatek teplé vody i pro náročné aplikace a více koupelen.
Komfortní topení s velkým regulačním rozsahem od 2,5 kW. Snadno volitelná funkce optimalizace topení SRA a ohřevu teplé vody COMFORT.
Vestavěná ekvitermní regulace. Jednoduché ovládání pro uživatele a snadná obsluha.
V rámci dodávky dostáváte solární regulaci, stejně jako EXPERT CONTROL, který může sloužit zároveň jako pokojový termostat, nebo jen zobrazovač pro solární regulaci.
CHAFFOTEAUX PHAROS ZELIOS 25 EU
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární se zásobníkem |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 2,4 - 21,5 kW (ohřev TV 2,4 - 25,4 kW) |
| Účinnost až | 109,1 % (při 30% výkonu) |
| Modulační rozsah: | 1:10 |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | zabudován |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v zabudovaném zásobníku 105 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, plně modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej s textovým hlášením: | ANO - LCD displej, menu v českém jazyce |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 2000 x 600 x 660 mm |
CHAFFOTEAUX PHAROS ZELIOS 25 EU
Napouštěcí ventil není součástí dodávky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K plynovému kotli CHAFFOTEAUX se výborně hodí kvalitní radiátory PURMO.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK