Tato sestava kondenzačního kotle VAILLANT VU IoniDetect a zásobníku TUV Vaillant VIH R 120/6 M Vám zajistí komfortní dodávku tepla pro Váš dům/byt a zároveň i dostatečnou zásobu Teplé Užitkové Vody pro mytí a koupání.
Sestava je vhodná svými malými kompaktními rozměry jak do koupelny, předsíně, šatny, tak i do technické místnosti, nebo sklepa.
Zásobník TUV VAILLANT VIH R 120/6 M lze umístit pod kotel jako stacionární zásobník na podlahu.
Nové kondenzační kotle VAILLANT s technologií spalování plynu IoniDetect změnu kvality plynu automaticky zaznamenají a okamžitě se jí přizpůsobí. Zároveň vám zajistí nejnižší možné náklady na vytápění díky skutečně vysoké energetické účinnosti. Technologie IoniDetect totiž umožňuje nejefektivnější využití plynu s minimem škodlivých emisí. Tato přizpůsobivost navíc zajistí stabilní a dlouhodobý provoz kotle bez nutných servisních zásahů. S novými kondenzačními kotli VAILLANT VU s technologií IoniDetect tak bude o vše postaráno.
VAILLANT VU 20CS/1-5 ecoTEC+ IoniDdetect
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design VAILLANT ecoTEC |
| Varianta: | závěsný, pouze topení |
|
Maximální výkon TV |
24 kW |
| Rozsah jmenovitého tepel. výkonu při 80/60 °C | 2,4 - 19,7 kW |
| Hmotnost: |
34 kg |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | NE |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné (ErP ready), elektronicky řízené |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní regulace kotle s eBus |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP x4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 720 x 440 x 348 mm |
VAILLANT VU 20CS/1-5 ecoTEC+ IoniDetect
Zásobník VAILLANT VIH R 120/6 M
Nepřímotopný ohřívač vody stacionární.
Zásobník teplé vody v designu závěsných kotlů VAILLANT - IoniDetect s objemem 68 litrů je určený pro zapojení do sestavy se závěsným kotlem VAILLANT.
Třída energetické účinnosti ohřevu teplé vody "B ".
Díky vysoké výstupní teplotě a rychlé době ohřevu dokáže zajistit dostatek smíšené teplé vody (40 ° C) i pro náročné spotřebitele. Při ohřevu vody z 10 ° C na 60 ° C při využití zvýšeného výkonu kotle (30kW) je doba ohřevu pouze 12 minut. Vnitřní nádoba zásobníku je ocelová, smaltovaná, s magnesiovou ochrannou anodou. Maximální přípustná teplota vody v zásobníku 85 ° C .
VAILLANT VIH R 120/6 M
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | válec |
| Varianta: | nepřímotopný stacionární |
| Objem: | 117 litrů |
| Vnitřní úprava: | smalt |
| Hořčíková ochranná anoda s LED signalizací opotřebení magnesiové anody: | ANO |
| Výměník tepla: | trubkový |
| Topná plocha výměníku tepla: | 0,7 m2 |
| Objem vody ve výměníku: | 4,5 litru |
| Tepelná izolace: | PUR pěna + přidaná vakuová izolace + víko bojleru z materiálu EPP |
| Rozměry výška x průměr: | 853 x 590 mm |
| Hmotnost bez vody: | 68 kg |
| Hmotnost pohotovostní: | 185 kg |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Maximální teplota výstupní vody: | 110 °C |
| Pohotovostní ztráta energie: | 0,83 kWh/24 hodin |
| Přípojka cirkulačního potrubí: | ANO |
| Vypouštěcí ventil: | ANO |
VAILLANT VIH R 120/6 M
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Můžete si objednat i komponenty pro odkouření tohoto kotle zde.
Tyto komponenty jsou certifikovány pro kotle VAILLANT.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk