klimatizace SINCLAIR RAY ASH-12BIR - venkovní+vnitřní jednotka DC INVERTER SERIE; monosplit; výkon: 3,2/3,5kW
monoklimatická klimatizace SINCLAIR RAY ASH-12BIR - venkovní+vnitřní jednotka DC INVERTER SERIE
Série RAY je základní sérií, která nabízí cenově dostupné řešení pro Váš domov. Pohodlná regulace teploty je zajištěna funkcí „I FEEL“. Díky použití ekologicky šetrného chladiva R32 (moderní HFC chladivo) se výrazně snižuje dopad na životní prostředí.
Přednosti:
SINCLAIR RAY ASH-12BIR - výkon: 3,2/3,4kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon (chlazení/topení): | 3,2 / 3,4 kW |
| Napájení (do venkovní jednotky): | 220 - 240 V / 1PEN / 50 Hz |
| Jmenovitý výkon: | 2,5 - 22 kW |
| Max. příkon: |
1,5 kW |
| Max. proud: | 7,2 A |
| Energetická třída (chlazení/topení): | A++ / A+ |
| SEER / SCOP: |
6,1 / 4,0 |
| Chladivo / množství / eq. CO2: | R32 / 0,65 kg / 0,44 t |
| Minimální / maximální délka chlazení: | 3 / 20 m |
| Maximální převýšení: | 10 m |
| Rozměry ( vnitřní jednotka): | 773 x 250 x 185 mm |
| Rozměry venkovní jednotka): | 842 x 596 x 320 mm |
| Hmotnost (vnitřní jednotka): | 8,5 / 9,5 kg |
| Hmotnost (venkovní jednotka): | 31,0 / 34,0 kg |
| Rozsah nastavení teploty: | 16 - 30 °C |
| Rozsah provozní teploty (chlazení): | -15 - 43 °C |
| Rozsah provozní teploty (topení): | -15 - 24 °C |
Série SINCLAIR RAY představuje jednoduché řešení chlazení Vaší domácnosti.
Chladivo R32 (jednosložkové chladivo HFC). Hodnota GWP použitého chladiva: 675
Toto zařízení obsahuje fluorované skleníkové plyny zahrnuté v Kjótském protokolu.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Instalaci a uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Provádíme i montáže klimatizací včetně zajištění pravidelných kontrol a revizi.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ