Série SPECTRUM zaujme svým jedinečným designem. Tichý provoz a WiFi modul ve standardní výbavě je samozřejmostí. Zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí a díky funkci Soft start nezatěžuje elektrickou síť při zapnutí. Jednotky SPECTRUM dodáváme ve dvou barevných variantách – v černé a bílé, díky čemuž si snadno vyberete vhodné designové řešení na míru Vašim potřebám.
Přednosti:
SINCLAIR SPECTRUM ASH-24BIS/B - výkon: 7,0/7,2kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon (chlazení/topení): | 7,0 / 7,2 kW |
| Napájení (do venkovní jednotky): | 220 - 240 V / 1PEN / 50 Hz |
| Jmenovitý výkon: | 2,5 - 22 kW |
| Max. příkon: |
3,8 kW |
| Max. proud: | 16,5 A |
| Energetická třída (chlazení/topení): | A++ / A+ |
| SEER / SCOP: |
7,0 / 4,0 W/W |
| Chladivo / množství / eq. CO2: | R32 / 1,7 kg / 1,15 t |
| Minimální / maximální délka chlazení: | 3 / 25 m |
| Maximální převýšení: | 10 m |
| Rozměry ( vnitřní jednotka): | 1101 x 327 x 249 mm |
| Rozměry venkovní jednotka): | 963 x 700 x 396 mm |
| Hmotnost (vnitřní jednotka): | 16,5 / 20,0 kg |
| Hmotnost (venkovní jednotka): | 53,0 / 57,5 kg |
| Rozsah nastavení teploty: | 16 - 30 °C |
| Rozsah provozní teploty (chlazení): | -15 - 43 °C |
| Rozsah provozní teploty (topení): | -22 - 24 °C |
Série SINCLAIR SPECTRUM představuje jednoduché řešení chlazení Vaší domácnosti.
Chladivo R32 (jednosložkové chladivo HFC). Hodnota GWP použitého chladiva: 675
Toto zařízení obsahuje fluorované skleníkové plyny zahrnuté v Kjótském protokolu.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Instalaci a uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Provádíme i montáže klimatizací včetně zajištění pravidelných kontrol a revizi.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ