Vestavná digestoř Airforce Single 90 BK nabízí revoluční způsob odsávání.
Digestoř lze vestavět do standardní pracovní desky a díky speciální konstrukci zůstane po instalaci ve skříňce dostatek místa pro zásuvky se standardní hloubkou. Páry vzniklé při vaření jsou odsávány manuálně uzavíratelnou štěrbinou. Ventilační jednotka digestoře je umístěna v soklu kuchyňské skříňky a odsávaný vzduch je odváděn ven plochým odtahovým potrubím. Je také možné přemístit ji mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Výstup z ventilační jednotky je orientován směrem vlevo. V případě instalace do kuchyňské skříňky ke zdi je třeba pro odvod vzduchu směrem vpravo dokoupit výstupní hrdlo pro odtah vpravo.
Odsavač je vybaven nádobou pro případné zachycení tekutin a dvěma kovovými tukovými filtry s vysokou účinností, digestoř je možné ovládat pomocí dotykového ovládání.
Je vybavena čtyřmi rychlostmi, dvěma stupni intenzivního odsávání (odtahová verze), doběhem a funkcí signalizace nasycení uhlíkového filtru (při recirkulačním provozu). Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je třeba k digestoři dokoupit uhlíkové filtry, které jsou jedenkrát omyvatelné nebo soklovou recirkulační sadu PLUS vybavenou keramickým filtrem s možností čištění vypalováním v troubě.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 820 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 74 dB(A) |
| Možnost propojení: | ne |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 4 + ( 2 intenzivní ) |
| Doběh: | ano |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 29,10 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr Plus AFCFCARFP |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | nad 80 m3 |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 4 + 2 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |