Cena za 1 kus
Solární zásobník teplé pitné vody podle jmenovitého objemu a plochy výměníku tepla k použití ve dvougeneračním a vícegeneračním domě. Zásobník je osazen dvěma výměníky. Pro přídavné topení může být napojen druhý zdroj tepla. Jedná se o přímou zaměnitelnou náhradu za výrobky TATRAMAT VTS.
Přímo zapěněná smaltovaná ocelová nádrž v plechovém plášti, vybavená hořčíkovou signální anodou pro dodatečnou ochranu proti korozi. Dva vnitřní tepelné výměníky pro solární připojení a jeden dodatečný zdroj tepla. Dodávka obsahuje zásuvný teploměr s ukazatelem.
K tomuto ohřívači lze doplnit elektrtickou topnou jednotku HP-SB 2/040 (2 kW) nebo HP-SB 3/150 (3 kW), která se objednává samostatně.
STIBEL ELTRON Zásobník stacionární solární SB-VTS 200/3
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
stacionární |
| Barva: | bílá |
| Materiál nádoby: | ocel s titanovým smaltem |
| Jmenovitý objem: |
191 litrů |
| Objem horního výměníku / plocha horního výměníku |
3 litry / 0,6 m2 |
| Objem spodního výměníku / plocha spodního výměníku |
5,8 litru / 0,9 m2 |
| Maximální povolený tlak: |
0,6 MPa |
| Maximální povolená teplota: |
95 °C |
| Výška: | 1574 mm |
|
Průměr: |
550 mm |
|
Transportní výška: |
1700 mm |
| Hmotnost plného ohřívače: |
298 kg |
| Tepelná ztráta / 24 h při 65 °C: | 1,5 kWh |
| Energetická třída: | "C" |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
| Šířka bojleru | 55,0 cm |
| Výška bojleru | 158,0 cm |
| Hloubka bojleru | 55,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |