STIEBEL ELTRON PSH 50 EL
Moderní typ elektrického ohřívače vody v elegantním provedení ve spojení s elektronickým řízením ohřevu pro maximální komfort a úsporu elektrické energie.
Závěsný tlakový zásobníkový ohřívač vody se smaltovanou ocelovou nádrží v hranatém provedení. Jeho nerezová příruba s topným tělesem je vybavená antikorozní horčíkovou ochranou.
Přístroj je řízený elektronickou regulací. Elektronika disponuje třemi ECO-programy zabezpečujícími úsporu energie a dalšími funkcemi jako jsou: protimrazová ochrana, omezení maximální teploty a rychloohřev.
Pomocí elektroniky je možné teplotu nastavovat plynule od 7 až do 85 °C. Ohřívač je určený pro svislou instalaci.
Univerzální závěs umožňuje jednoduchou výměnu za starší typy ohřívačů a to i od jiných výrobců.
Pro dlouhodově bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou výměnu magneziových anod, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene uvnitř zásobníku.
STIEBEL ELTRON PSH 50 EL
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
závěsný, svislý , hranatý |
| Barva: | bílá |
| Materiál nádoby: | ocel - speciální smalt CoPro – oboustranné smaltování |
| Připojení: | spodní |
| Typ termostatu: | elektronický, LED display |
| Indikace nízký / vysoký tarif: | ANO - nastavuje autorizovaný servis |
| Snímání teploty: | přesná NTC čidla |
| Jmenovitý objem: | 50 litrů |
| Výkon topného tělesa | 2/3 kW |
| Připojovací elektr. napětí | 1/N/PE ~ 230V, jištění 16 A, nutný proudový chránič |
| Elektrický příkon: | max. 3 kW |
| Maximální provozní tlak: | 0,6 MPa / 6 Bar |
| Doba ohřevu z 15°C na 65°C s příkonem 2 / 3 kW: |
89 min / 53 min |
| Hmotnost bez vody: | 125 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP25 |
| Výška: | 951 mm |
|
Hloubka: |
380 mm |
|
Šířka: |
380 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: | "B" |
STIEBEL ELTRON PSH 50 EL
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat zpět na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Šířka bojleru | 38,0 cm |
| Výška bojleru | 91,5 cm |
| Hloubka bojleru | 38,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 50 l |