SKYLIFT je jediným stropním odsavačem na trhu, který se spouští pomocí dálkového ovládání nad varnou deskou v případě potřeby. Odsavač v černém provedení se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, v klidné poloze u stropu neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vznikly spojením kuchyně s obývacím pokojem. Luxusní digestoř bez rušivých prvků vás na první pohled zaujme neobvyklým obvodovým osvětlením, které jí propůjčuje nezaměnitelný elegantní styl. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).
Odsavač se může pochlubit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, možností doby po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zajistí celodenní ventilaci vaší kuchyně. Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy. Digestoř je určen pouze pro recirkulační provoz, jako součást příslušenství je tedy také sada keramických vypalovacích filtrů s dlouhou životností. Filtry je možné opakovaně čistit vypálením v troubě při teplotě 150 – 180°C. Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem s příjemnou intenzitou světla a velmi nízkou spotřebou.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let. Pouze na objednávku.
Příslušenství v ceně: FABER FLL H100, FABER Dálkové ovládání
FABER SKYLIFT BK F110
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo |
| Šířka: | 110 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 550 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 55 | 61 | 66 | INT 67 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka / dálkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | LED diodové 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 260 | 375 | 500 | INT 550 m3/h |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 55 | 61 | 66 | INT 67 db(A) |
| Hmotnost: | 28,3 kg |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | B |
FABER BI-AIR KL A70
Návrat na hlavní stranu:GAS-TM.SK