TATRAMAT EOV 120 Trend
Produktovou řadu EOV Trend tvoří zásobníkové nástěnné elektrické ohřívače vody ve válcovém provedení. Vnitřní nádrž ohřívače je opatřena speciálním vysoce kvalitním smaltem a následně vypálena při konstantní teplotě 850°C. Voda je ohřívaná topným tělesem o výkonu 1,8 kW. Pomocí otočného voliče regulátoru teploty je možné plynulé nastavení teploty od 7°C do 75°C. Zásobníky jsou vybavené hořčíkovou anodou, jejíž velikost splňuje přísné požadavky německé normy DIN 4753. Pro pohodlnou kontrolu aktuální teploty vody slouží indikátor teploty, umístěný na přední straně venkovního pláště.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | svislý |
| Celkový objem: | 120 litrů |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 1800W |
| Doba ohřevu z 15 °C na 65 °C: | 3,96hod. |
| Rozsah nastavení teploty: | 30 - 70 °C |
| Tepelná ztráta / 24 hod. při 65 °C: | 1,73kWh |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Elektrické krytí: | IP24 |
| Ochrana proti zamrznutí zásobníku: | ANO |
| Maximální provozní tlak teplé užitkové vody: | 6 barů |
| Hmotnost: | 32kg |
| Rozměry (vxšxh): | 1117mm x 475mm x 483mm |
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Šířka bojleru | 47,5 cm |
| Výška bojleru | 112,0 cm |
| Hloubka bojleru | 47,5 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 130 l |