Kotle THERM 120 KD. A jsou určeny pro vytápění objektů s vysokými požadavky na dodávku tepla. Plynule modulovatelný výkon v rozmezí 25,7 - 120,0 kW při vysoké účinnosti procesu spalování a kondenzace přináší maximální úsporu plynu. Dostupným výkonem i svými prověřenými vlastnostmi zastupuje řadu CLASSIC Condens.
Vytápění objektů s vyšší tepelnou ztrátou je možné s výhodou zajistit pomocí tzv. kaskády kotlů. Pod kotel lze osadit trojcestný ventil, který umožňuje řešit ohřev vody v nepřímo ohřívaném zásobníku.
Velkou výhodou kotlů THERM 120 KD.A je možnost spojení do kaskádových kotelen pro domovní kotelny či jiné průmyslové a bytové objekty. Docílíte tak velice ekonomického i ekologického řešení vytápění a ohřevu teplé užitkové vody ve větších objektech. Tento inteligentní systém kondenzačních kaskádových kotelen je mimo jiné přizpůsoben i pro starší bytovou výstavbu např. panelových domů, kde se díky svým ověřeným kvalitám stává jednou z nejefektivnějších revitalizací.
THERMONA THERM 120 KD.A
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | kondenzační |
| Jnenovitý výkon: | 25,7 - 120,0 kW |
| Spotřeba zemního plynu: |
2,45 - 12,6 m3/hod. |
| Modulace: | 1:5 |
| Odtah spalin: | kondenzační, přes stěnu ven nebo do komína |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | NE (možno jen prostřednictvím externího nepřímotopného zásobníku) |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Celková elektrická spotřeba: | 355 W |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol EBUS - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Objem zabudované expanzní nádoby: | NE |
| Maximální ohřevný tlak: | 0,3 MPa (3 bar) |
| Váha kotle bez topného media | 85 kG |
| Stupeň krytí: | IP x 1 D |
| Průměr kouřovodu: | 110 / 160 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 970 x 530 x 500 mm |
| Energetická třída topení/ohřev vody: | A/A |
THERM 120 KD.A
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění plynové revize.
Provádíme i pravidelné roční revize kotlů.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk