kotel Thermona THERM 28 CXE.AA
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | atmosférický (do komína) |
| Emisní třída : | NO x5 |
| Jmenovitý výkon | 12,0 -28,0 kW |
| Účinnost až | až 92 % |
| Odtah spalin: | 130 mm |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Expanzomat: | 10 litrů |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz; 65 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 44 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 830 x 500 x 367 mm |
| Energetická účinnost topení | C |
| Energetická účinnost ohřev teplé vody | B |
kotel Thermona THERM 28 CXE.AA
Návrat na hlavní stranu www.gas-tm.sk
| Typ kotle | plynový standartní |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | komín |
| Příprava teplé užitkové vody | průtočný ohřev |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | nerez |