Kompaktní plynový kotel THERM 28 LXZE.A nabízí možnost ohřevu vody v externím zásobníku a v teplovodním systému pracuje stejným způsobem jako kotle určené pouze pro topení. Tyto kotle jsou navíc doplněny o trojcestný ventil, který umožňuje nátop zásobníku teplé vody. Maximální tepelný výkon kotle - 28,0 kW zaručí, že budete mít vždy dostatek tepla i teplé užitkové vody, díky možnosti propojení s nepřímotopným externím zásobníkem.
Díky široké škále typů a objemů nepřímotopných zásobníků, umožňuje tento typ ohřevu výrobu poměrně velkého množství teplé vody a uspokojí jak běžnou domácnost, tak i náročné zákazníky vyžadující velký komfort. Kotel je dostupný ve dvou modifikacích dle výběru typu paliva, tedy kotel spalující zemní plyn nebo propan.
kotel Thermona THERM 28 LXZE.A
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, bílý s možností připojení externího ohřívače TUV |
| Varianta: | atmosférický (do komína) |
| Emisní třída : | NO x5 |
| Jmenovitý výkon | 12,0 -28,0 kW |
| Účinnost až | až 92 % |
| Odtah spalin: | 130 mm |
| Ohřev TUV: | možný v externím zásobníku TUV |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Expanzomat: | 10 litrů |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz; 65 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 44 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 830 x 500 x 367 mm |
| Energetická účinnost topení | C |
| Energetická účinnost ohřev teplé vody | A |
kotel Thermona THERM 28 LXZE.A
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty AURATON.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový standartní |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | komín |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |