- vestavěný zásobník 55 litrů; výkon 3,4 - 37,0 kW
Závěsný kondenzační kotel THERM 35 KDZ 5 rozšiřuje technicky nejvyspělejší řadu kotlů PREMIUM Condens.
Aktivní řízení spalovacího provozu, které je zaručeno nejmodernějšími komponenty a elektronikou, zaručuje hospodárnou spotřebu energií. Kotle mají nerezový výměník s dochlazovanou čelní hořákovou stěnou.
Nový typ plynového ventilu ve spolupráci s tímto hořákem vyniká vysokým stupněm modulace v regulačním poměru 1:10, tedy od minimálního výkonu 3,4 kW. Jednoduché ovládání společně s vestavěnou ekvitermní regulací a možností řízení nadřazeným pokojovým regulátorem přináší vysoký uživatelský komfort.
Kondenzační těleso kombinuje výměník s dochlazovanou čelní hořákovou stěnou opatřenou generačně zcela novým typem hořáku BLUEJET®.
Varianta kotle THERM 35 KDZ 5 je určena pro topení a ohřev užitkové vody v integrovaném nerezovém zásobníku o objemu 55 litrů.
THERM 35 KDZ 5:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný se zabudovaným zásobníkem TUV 55 litrů |
| Varianta: | kondenzační |
| Třída kotle: | NOx 6 |
| Jmenovitý výkon | 35,0 kW regulovatelný 3,4 -37,0 kW (ohřev TUV 37,0 kW) |
| Účinnost: | 97 - 106 % |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
6 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 11 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 11+11 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v zabudovaném zásobníku 55 litrů |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Expanzní nádoba: | zabudovaná objem 7 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Plyn: | zemní (po úpravě možno propan) |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spotřeba zemního plynu: | 0,33 - 3,5 m3/hod |
| Spotřeba propan: | 0,14 - 1,45 m3/hod |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 68,2 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 41 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 725 x 800 x 385 mm |
| Energetický štítek: | A topení - A ohřev TUV |
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto setu spotřebičů.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | vestavěný zásobník |
| Maximální výkon | 30 - 49,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |