THERMONA THERM 55/Z NEREZ
Zásobníky ve verzi THERM 55/Z NEREZ o objemu 55 l je konstruován jako závěsný zásobník instalovaný na zavěšovací lištu připevněnou vedle kotle na zeď hmoždinkami. Zásobníkové ohřívače vody řady THERM umožňují svou konstrukcí ekonomickou přípravu teplé vody pomocí energie z externího zdroje. Jsou vhodné pro umístění v interiéru.
Nádoba ohřívačů THERM 55/Z NEREZ je vyrobena z odolného nerezového plechu. Anodová tyč je upevněna k přírubě na dně nádoby.
THERM 55/Z NEREZ
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, design kotlů Thermona |
| Vnitřní nádoba |
nerezová ocel |
| Nominální výkon výměníku: |
25 kW |
| Objem: | 55 litrů |
| Doba ohřevu při výkonu kotle 20 kW: |
9 minut |
| Výška: | 830 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: |
395 |
| Testovací přetlak: | 0,9 MPa |
| Energetický štítek |
"C" |
THERM 55/Z NEREZ
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Šířka bojleru | 40,0 cm |
| Výška bojleru | 83,0 cm |
| Hloubka bojleru | 39,5 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 80 l |