THERMONA THERM 60/S
Stacionární zásobníky ve verzi THERM 60/S o objemu 55 l jsou určeny pro instalaci pod závěsný kotel. Přívody topné a užitkové vody jsou na vrchní straně zásobníku. Zásobníkové ohřívače vody řady THERM umožňují svou konstrukcí a množstvím variant ekonomickou přípravu teplé vody pomocí energie z externího zdroje. Jsou vhodné pro umístění v interiéru.
Nádoba ohřívačů THERM 60/S je vyrobena z ocelového plechu a zkoušena přetlakem 0,9 MPa. Vnitřek nádoby je posmaltován. K hornímu dnu nádoby je přivařena příruba, ke které je přišroubováno víko příruby. Mezi víko příruby a přírubu je vložen těsnící kroužek.
THERM 60/S
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | pod kotel, design kotlů Thermona |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon výměníku: |
24 kW |
| Objem: | 55 litrů |
| Doba ohřevu při výkonu kotle 20 kW: |
9 minut |
| Výška: | 830 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: |
395 |
| Testovací přetlak: | 0,9 MPa |
| Energetický štítek |
"B" |
THERM 60/S
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Výška bojleru | 83,0 cm |
| Hloubka bojleru | 39,5 cm |
| Šířka bojleru | 40,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Objem vody | do 80 l |