Kondenzační kotel THERM 65 KD - určený pouze pro topení - zejména pak do kaskádových kotelen - přináší rychlou a komfortní dodávku topné vody do Vašeho topení. Má široký modulační výkon. Je schopen "topit" již s výkonem 8,40 kW. Což je ideální pro rozmanité realizace.
Vlastnosti:
Kotel je vybaven modulačním čerpadlem ErP ready. Snadné ovládání výstupní teploty pomocí digitálního ovladače. Mikroprocesorová řídící jednotka pro přesný a úsporný provoz, s kontrolou v zabudovaném LCD displeji. Nerezový kondenzační výměník spalovací komory pro dlouhou životnost.
THERM 65 KD
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, jen topení |
| Varianta: | kondenzační |
| Třída kotle: | NOx 6 |
| Jmenovitý výkon | 65,0 kW regulovatelný 8,4 -68,5 kW |
| Účinnost: | 98 - 106 % |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
6 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 11 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 11+11 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku (zde OKH 100 NTR/HV) až do 80°C |
| Elektrický trojcestný ventil: | NE |
| Expanzní nádoba: | NE |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Plyn: | zemní (po úpravě možno propan) |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spotřeba zemního plynu: | 0,8 - 6,3 m3/hod |
| Spotřeba propan: | 0,8 - 3,00 m3/hod |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 74,5 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP x1 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 800 x 430 x 425 mm |
| Energetický štítek: | A topení |
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto setu spotřebičů.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK