THERMONA THERM ELN15
Elektrokotel lze využít jako univerzální zdroj tepla pro vytápění v bytech, rodinných domcích, rekreačních a průmyslových objektech apod. Kotle je zároveň možné využít k ohřevu teplé vody v externím zásobníku. V tomto případě je nutné kotle doplnit o příslušenství. Nespornou výhodou topného systému s elektrokotlem jsou velmi nízké pořizovací náklady - odpadá nutnost nákladné přípojky plynu či komína.
V případě požadavku využívat elektrokotle THERM ELN15 pro vytápění a přípravu teplé vody v externím zásobníku je nutné ke kotli doplnit trojcestný ventil a modul TV.
Parametry kotle THERMONA THERM ELN15
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Thermona - bílé provedení |
| Varianta: | elektrokotel |
| Jmenovitý příkon: | 15 kW |
| Rozsah nastavení tepelného výkonu: | 5,0 - 10,0 -15 kW |
| Jmenovitý proud (třífázové provedení) |
22 A |
| Maximální jmenovitý proud: | 3 x 24 A |
| Hlavní jistič elektroinstalace: | 3 x 25 A |
| Stupeň elektrického krytí | IP 40 |
| Napájecí napětí / frekvence |
3 x 400/230 + N + PE/50 ~ |
| Účinnost: | 99,5 % |
| Trojcestný ventil: | NE (možno doplnit) |
| Ohřev TUV: | V externím zásobníku TUV po doplnění trojcestného ventilu a modulu TV) |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 7 litrů |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 805 x 400 x 235 mm |
| Hmotnost bez vody: | 33 kg |
THERMONA THERM ELN 15
Výhody pro Vás:
Společnost Thermona, spol. s r.o. klade vysoký důraz na kvalitu v každém směru, proto je nositelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001 od roku 2001. Udělení tohoto nejvyššího certifikátu prestižní londýnskou auditorskou firmou Lloyd’s Register Quality Assurance, předcházelo období činnosti s certifikátem ISO 9002. Náročnost požadavků kladených na společnost dokazuje i nutnost obhajoby před auditorskou komisí každých 6 měsíců.
O vytvoření integrovaného systému managementu bylo rozhodnuto vedením společnosti již na konci 90. let 20.století.
Tento systém naznačuje progresivitu a pozitivní přístup firmy Thermona, spol. s r.o. k zákazníkovi, kterému tímto dokazuje svou kvalitu ryze české tradiční společnosti. Pro podporu managementu jakosti vyhlásilo vedení společnosti "Politiku jakosti firmy Thermona, spol. s r.o."!
Systém managementu zároveň podtrhuje strategii firmy, která vede k jeho dodržování, dalšímu rozvoji a zlepšování.
K plynovému kotli THERMONA se výborně hodí zásobníky teplé vody DZ Dražice.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty AURATON.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | elektrický |
| Provedení | závěsné |
| Příprava teplé užitkové vody | bez ohřevu - pouze topení |
| Maximální výkon | 10 - 19,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |