THORMA ANDORRA Exclusive černá - otočná kamna
Krbová kamna Thorma ANDORRA 3,5 - 10,5 kW jsou určena pro spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98 - 190 m3 |
| Rozměry(v x š x h): | 1200/ 540 / 540 mm |
| Hmotnost: | 95 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | Neuvádí |
THORMA Výroba, k.s. je společnost, která vznikla v roce 1998 a pokračuje ve více než stoleté tradicibývalého výrobního podniku Kovosmalt Fiľakovo.
Společnost vyrábí kamna, krbová kamna, krbové vložky a sporáky na tuhá paliva, kotlovésoupravy, ohřívače vody. Tuto hlavní činnost doplňuje o kooperaci v oblasti kovovýroby. Je dodavatelempro automobilový průmysl a výrobce zemědělských strojů. Podle požadavků zákazníků kooperuje i v oblastipřevádění povrchové úpravy jako smaltování, barvení či galvanické pokovování. Své produktové portfolioneustále a aktivně upravuje dle požadavků trhu přes vlastní vývoj, design, konstrukci a zkušebnu. Kroměvlastních produktů společnost vyvíjí a vyrábí i zakázkové topná tělesa pod vlastní značkou odběratelů.
Více než 75 % své produkce exportuje, především do Německa, Česka a Dánska.
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavnú stranu GAS-TM.sk
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |