THORMA ANDORRA šedá
- krbová ocelová kamna, šedý lak
Krbová kamna Thorma ANDORRA s výkonem 3,8 - 11,2 kW jsou určena pro spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Kamna mají velké obloukové prosklení dvířek. v dolní zadní části mají hrdlo pro napojení externího přívodu vzduchu pro spalování. Kamna nejsou určena pro nepřetržitý provoz.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, šedý lak |
| Dvířka provedení: | šedá, obloukové prosklení |
| Rozsah výkonu: | 3,8 - 11,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | pouze horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98-190 m3 |
| Rozměry: | 1100 / 510 / 455 mm |
| Hmotnost: | 95 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, průměr 100 mm |
| Spotřeba paliva: | 2,3 kg / h |
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |