THORMA BORGHOLM černá / capuccino keramika
Krbová kamna THORMA BORGHOLM černá / capuccino jsou určena pro spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny.
kamna THORMA BORGHOLM černá / capuccino
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý korpus / capuccino keramika |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98-165 m3 |
| Rozměry: | 970 / 730 / 340 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / h |
THORMA BORGHOLM černá / capuccino
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |
| Možnost topení uhlím | Ano |