THORMA BORGHOLM černý lak, bílé smaltované boky, keramická římsa
Krbová kamna THORMA BORGHOLM černý lak, bílé smaltované boky, keramická římsa jsou určena pro spalování palivového dřeva.
kamna THORMA BORGHOLM černý lak, bílé smaltované boky, keramická římsa
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, bílé smaltované boky, keramická římsa |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 210 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 972 / 580 / 366 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / h |
THORMA BORGHOLM černý lak, bílé smaltované boky, keramická římsa
K těmto kamnům nabízíme kořovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK