THORMA BOZEN C černé
Tradiční krbová kamna THORMA BOZEN C černé na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou schopností mohou používat i jako hlavní zdroj tepla pro lokální vytápění menších obytných místností např. chat, chalup a dílen.
THORMA BOZEN C černé
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | pouze zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 78,2 % |
| Vyhřívaný prostor: | 48-124 m3 |
| Rozměry: | 906 / 326 / 345 mm |
| Hmotnost: | 59 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,9 kg / h |
THORMA BOZEN C černé
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Maximální délka polen | do 20 cm |
| Možnost topení uhlím | Ano |