- provedení: černá
Krbová kamna THORMA FALUN II UNI černá jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny.
THORMA FALUN II UNI černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý korpus / černé boky |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 82,3 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98-190 m3 |
| Rozměry: | 1040 / 550 / 390 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / h |
THORMA FALUN II UNI černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |