- provedení: černá
Malá univerzální kamna THORMA FILEX-H b černá jsou vyrobená z oceli se smaltovaným povrchem. Dvířka a horní deska jsou z kvalitní litiny. Kamna jsou určena pro spalování dřeva a dřevěných briket. Slouží k vytápění obytných místností a přilehlých prostor.
THORMA FILEX Hb černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel + litina, černý smalt |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 78,5 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50-110 m3 |
| Rozměry: | 680 / 440 / 350 mm |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,7 kg / h |
THORMA FILEX Hb černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |