- provedení: černá
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli. Topeniště je vyložené šamotovou vyzdívkou. Primární i sekundární vzduch se ovládá jednoduše táhly na dvířkách. Ve spodní části kamen je praktický odkládací prostor na dřevo.
THORMA HÖRBY černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98-165 m3 |
| Rozměry: | 900 / 555 / 375 mm |
| Hmotnost: | 79 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,35 kg / h |
THORMA HÖRBY černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ