THORMA KERPEN 2U4P b
- černé provedení
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá bez prosklení |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | pouze zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 48 - 124 m3 |
| Rozměry: | 885 / 285 / 320 mm |
| Hmotnost: | 70 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,75 kg / h |
THORMA Výroba, k.s. je společnost, která vznikla v roce 1998 a pokračuje ve více než stoleté tradici bývalého výrobního podniku Kovosmalt Fiľakovo.
Společnost vyrábí kamna, krbová kamna, krbové vložky a sporáky na tuhá paliva, kotlové soupravy, ohřívače vody. Tuto hlavní činnost doplňuje o kooperaci v oblasti kovovýroby. Své produktové portfolio neustále a aktivně upravuje dle požadavků trhu přes vlastní vývoj, design, konstrukci a zkušebnu. Kromě vlastních produktů společnost vyvíjí a vyrábí i zakázkové topná tělesa pod vlastní značkou odběratelů. Více než 75 % své produkce exportuje, především do Německa, Česka a Dánska.
Kouřovody objednávejte zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | do 20 cm |