THORMA MARBURG b černá
Krbová kamna THORMA MARBURG b černá jsou vyrobená z kvalitní oceli, horní deska a dvířka z litiny. Prostorné topeniště je vyložené šamotovou vyzdívkou s litinovým roštem. Primární i sekundární vzduch se ovládá jednoduše pomocí otočných růžic na dvířkách. Kamna mají pouze zadní vývod.
THORMA MARBURG b černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, litina |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 77,2 % |
| Vyhřívaný prostor: | 82 -205 m3 |
| Rozměry: | 915 / 440 / 270 mm |
| Hmotnost: | 93 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,4 kg / h |
THORMA MARBURG b černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |