THORMA SEVILLA černá
Krbová kamna Thorma SEVILLA černá jsou určena pro spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jsou vyrobená z kvalitní oceli. Prostorné topeniště je vyložené vermikulitem. Primární i sekundární vzduch sse ovládají jedním prvkem. kamna mají možnost akumulace.
THORMA SEVILLA černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,8 - 11,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 84 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98 - 180 m3 |
| Rozměry: | 1816 / 510 / 455 mm |
| Hmotnost: | 108 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,4 kg / h |
THORMA SEVILLA černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 25 cm |