- provedení: černá
Krbová kamna Thorma SKAL II jsou určena pro spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny.
THORMA SKAL II černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98-165 m3 |
| Rozměry: | 675 / 423 / 357 mm |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,35 kg / h |
THORMA SKAL II černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz