šikovná náhrada za vložku ROMOTOP HEAT L 2g S 70.44.33.23
- levé boční prosklení, dělené sklo
Krbová vložka TRINNITY BASIC L 2G S 70.44.33.23 (ROMOTOP HEAT L 2g S 70.44.33.23) je vyrobená z kvalitní kotlové oceli se šamotovou výstelkou topeniště. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování.
TRINNITY BASIC L 2G S 70.44.33.23
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | levé boční prosklení, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu / hrdlo kouřovodu: | 150 - 180 / 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 86,69 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 997 x 700 x 380 mm |
| Hmotnost: | 121 kg |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
TRINNITY BASIC L 2G S 70.44.33.23
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 25 cm |