Zásobník actoSTOR VIH QL 75 B lze instalovat jak na pravé straně, tak i na levé straně kotle. Obě zařízení musejí být instalována na rovné zdi. V poznámce objednávky uvádějte, na které staně bude zásobník instalovaný, pro správnou verzi připojovací sady, která není součástí výrobku!
Musí se montovat ve stejné výšce v jaké je instalovaná kotel Vaillant.
VAILLANT actoSTOR VIH QL 75 B/2
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Vaillant |
| Varianta: | nepřímotopný závěsný, vstvené ukládání teplé vody |
| Objem: | 72 litrů |
| Umístění | vpravo nebo vlevo |
| Vnitřní úprava: | smalt |
| Hořčíková ochranná anoda: | ANO |
| Tepelná izolace: | PUR pěna |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 720 x 440 x 440 mm |
| Hmotnost bez vody: | 50 kg |
| Hmotnost pohotovostní: | 115kg |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Maximální povolená provozní teplota: | 75 °C |
| Pohotovostní ztráta energie: | 0,9 kWh/24 hodin |
VAILLANT actoSTOR VIH QL 75 B
K nepřímotopnému zásobníku VAILLANT se výborně hodí kotle VAILLANT.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk