Tato sestava kondenzačního kotle VAILLANT VU IoniDetect a zásobníku TUV Vaillant VIH R 150/6 M Vám zajistí komfortní dodávku tepla pro Váš dům/byt a zároveň i dostatečnou zásobu Teplé Užitkové Vody pro mytí a koupání.
Sestava je vhodná svými malými kompaktními rozměry jak do koupelny, předsíně, šatny, tak i do technické místnosti, nebo sklepa.
Zásobník TUV VAILLANT VIH R 150/6 M lze umístit i pod kotel jako stacionární zásobník na podlaze.
VAILLANT VU 20CS/1-5 ecoTEC+ IoniDdetect
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design VAILLANT exclusive |
| Varianta: | závěsný, pouze topení |
|
Maximální výkon TV |
24 kW |
| Rozsah jmenovitého tepel. výkonu při 80/60 °C | 2,4 - 19,7 kW |
| Hmotnost: |
34 kg |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | NE |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné (ErP ready), elektronicky řízené |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní regulace kotle s eBus |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP x4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 720 x 440 x 348 mm |
VAILLANT VU 20CS/1-5 ecoTEC+ IoniDdetect
Zásobník VAILLANT VIH R 150/6 M
Nepřímotopný ohřívač vody stacionární.
Zásobník teplé vody v designu závěsných kotlů VAILLANT - IoniDetect s objemem 145 litrů je určený pro zapojení do sestavy se závěsným kotlem VAILLANT.
Možnost jeho umístění je pouze pod kotel, nebo vedle kotle jako stacionární zásobník. Třída energetické účinnosti ohřevu teplé vody "A".
Díky vysoké výstupní teplotě a rychlé době ohřevu dokáže zajistit dostatek smíšené teplé vody (40 ° C) i pro náročné spotřebitele. Při ohřevu vody z 10 ° C na 60 ° C při využití zvýšeného výkonu kotle (30kW) je doba ohřevu pouze 15 minut. Vnitřní nádoba zásobníku je ocelová, smaltovaná, s magnesiovou ochrannou anodou. Maximální přípustná teplota vody v zásobníku 85 ° C .
VAILLANT VIH R 150/6 M
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | válec |
| Varianta: | nepřímotopný stacionární |
| Objem: | 144 litrů |
| Vnitřní úprava: | smalt |
| Hořčíková ochranná anoda s LED signalizací opotřebení magnesiové anody: | ANO |
| Výměník tepla: | trubkový |
| Topná plocha výměníku tepla: | 0,9 m2 |
| Objem vody ve výměníku: | 5,7 litru |
| Tepelná izolace: | PUR pěna + přidaná vakuová izolace + víko bojleru z materiálu EPP |
| Rozměry výška x průměr: | 988 x 590 mm |
| Hmotnost bez vody: | 73 kg |
| Hmotnost pohotovostní: | 223 kg |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Maximální teplota výstupní vody: | 110 °C |
| Pohotovostní ztráta energie: | 0,85 kWh/24 hodin |
| Přípojka cirkulačního potrubí: | ANO |
| Vypouštěcí ventil: | ANO |
VAILLANT VIH R 150/6 M
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Můžete si objednat i komponenty pro odkouření tohoto kotle zde.
Tyto komponenty jsou certifikovány pro kotle VAILLANT.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk