Wamsler N-Line od Wamsler, protože se svým tepelným výkonem 5 kW jsou to kamna pro nízkoenergetické domy a zvláště dobře izolované místnosti.
Na první pohled vypadá Wamsler N-Line i přes masivní pískovcový obklad spíše filigránsky a svým hranatým základním tvarem, ale plochou strukturou je opravdovým poutačem. Otevřená přihrádka na dřevo pod spalovací komorou poskytuje dostatek prostoru pro vaše palivo a má obzvláště moderní vzhled se zkosenou hranou.
Wamsler N-Line má také externí připojení vzduchu, pomocí kterého může být spalovací vzduch přiváděn zvenčí. To umožňuje neustále teplý vzduch v místnosti a příjemné pokojové klima ve vašem obývacím pokoji. Z tohoto důvodu je Wamsler N-Line od Wamsler o to vhodnější pro dobře izolované místnosti a nízkoenergetické domy.
S Wamsler N-Line také nemají žádné problémy se začouzeným sklem, protože prosklení Robax jeudržováno v maximální čistotě pomocí oplachového systému. Díky tomu budete mít vždy dokonalý přehled o dění ve spalovací komoře. Ta je pokryta kvalitním šamotem a dobře a stabilně vyzařuje teplo krbu. Další dobrou vlastností je variabilita připojení na komín, která je umístěna nahoře vzadu. Tento průměr můžete dokonce měnit mezi 120 a 150 mm.
Litinový rošt, ale především 2-bodové zamykání dvířek do spalovací komory splňují všechny bezpečnostní normy a bezpečné a efektní požární podívané již nic nestojí v cestě. Jako palivo jsou vhodné polena, dřevo a hnědouhelné brikety.
Primární regulace vzduchu a sekundární i terciární přívod vzduchu zajišťují ideální podmínky pro spalování paliva. Z hlediska životního prostředí jsou však šetrnější variantou polena, protože spalováním se do atmosféry uvolňuje pouze tolik CO2, kolik bylo dříve odstraněno růstem rostlin.
WAMSLER Colorado béžová
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | béžová |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Výkon: | 2,5 - 5,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 / 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
| Délka polen: | až 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | až 88 m3 |
| Rozměry: | 1095 x 544 x 440 mm |
| Hmotnost: | 133 kg |
WAMSLER N-LINE pískovec
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk