WAMSLER OF 604 KAMINO Trendy
- kašmír
Krbová kamna WAMSLER OF 604 KAMINO Trendy se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.Kamna mají spalovací komoru vyloženou kvalitním šamotem. Díky velkým přikládacím dvířkům se žáruvzdorným sklem je možné pohodlně naložit jak dřevo, brikety nebo uhlí. Kamna mohou sloužit k nepřetržitému provozu. Na vrchní litinové plotně kamen je možný ohřev potravin.
Charakteristika:
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Možnost topení uhlím | Ano |