| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / keramika |
| Barva keramiky | béžová |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 950 x 715 x 436 mm |
| Jmenovitý výkon | 7 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,5 - 7,1 kW |
| Průměr kouřovodu |
120 mm |
| Vývod spalin | pouze horní |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 75 % |
| Externí přívod vzduchu | NE |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Hmotnost | 124 kg |
WAMSLER Primo Ceramica
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK