kamna WAMSLER RONA jsou určena k instalaci pro obývací prostory bytů, domů a chalup.
WAMSLER RONA kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.
Jsou vyrobeny z kotlové ocele a jejich velmi prostorný spalovací prostor ze žáruvzdorných šamotových dílů je osazen prosklenými dvířky. Díky velkým přikládacím dvířkům je možné palivo jako dřevo, brikety, uhlí velmi snadno naložit. Tato kamna jsou vybavena primárním i sekundárním přísunem vzduchu, které je možno dle druhu paliva nastavit.
Dvoustupňové spalování u kamen WAMSLER je samozřejmostí , které nám umožní efektivní ekologické spalování.
WAMSLER RONA šedá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedá |
| Dvířka provedení: | šedá, prosklená |
| Výkon: | 4,0 - 8,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
| Délka polen: | až 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | až 182 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1044 x 600 x 524 mm |
| Hmotnost: | 112 kg |
WAMSLER RONA šedá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk