Nepřímotopný ohřívač vody závěsný/stacionární.
Zásobník teplé vody v designu závěsných kotlů PROTHERM - FlameFit s objemem 68 litrů je určený pro zapojení do sestavy se závěsným nebo stacionárním kotlem Protherm.
Variabilita jeho umístění je opravdu široká. Můžete jej umístit nalevo, napravo jako závěsný vedle kotle, nebo pod kotel jako stacionární zásobník. Třída energetické účinnosti ohřevu teplé vody (A + - F) "B ".
Díky vysoké výstupní teplotě a rychlé době ohřevu dokáže zajistit dostatek smíšené teplé vody (40 ° C) i pro náročné spotřebitele. Při ohřevu vody z 10 ° C na 60 ° C při využití zvýšeného výkonu kotle (30kW) je doba ohřevu pouze 12 minut. Vnitřní nádoba zásobníku je ocelová, smaltovaná, s magnesiovou ochrannou anodou. Maximální přípustná teplota vody v zásobníku 85 ° C .
PROTHERM VEQ 75/2 B
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
závěsný, svislý |
| Materiál nádoby: | ocel s vnitřní povrchovu úpravou |
| Připojení: | nepřímotopné, s regulací přes eBus Protherm |
| Jmenovitý objem: | 68 litrů |
| Maximální teplota: | 85°C |
| Maximální výkon výměníku: | 37 kW |
| Maximální provozní tlak | 1,0 MPa / 10 Bar |
| Hmotnost: | 52 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 120 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 24 |
| Výška: | 740 mm |
|
Hloubka: |
440 mm |
|
Šířka: |
440 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: | "A" |
PROTHERM WE 75/2
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Jako zdroj tepla doporučujeme kondenzační kotle kotle PROTHERM, nebo kotle ARISTON.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
POZOR !!! Tento Výrobek PROTHERM určen pouze pro český trh !!!