ARISTON LYDOS WIFI 80 V
Elektronická regulace teploty přes mobilní aplikaci AQUA ARISTON NET, ekologická polyuretanová izolace, titanový smalt ocelové nádoby, testováno na tlak 16 Bar, vyměnitelná magneziová anoda (doporučená výměna, dle tvrdosti vody, minimálně 1 x za 2 roky).
ARISTON LYDOS WiFi 80 V
| Výhody pro Vás: | |
| Provedení: |
závěsný, svislý |
| Materiál nádoby: | smaltovaná nádrž, titanový smalt |
| Připojení: | spodní |
| Jmenovitý objem: | 80 litrů |
| Připojovací elektr. napětí pro výkon 1,8 kW | 1/N/PE ~ 230V, jištění 10 A |
| Elektrický příkon: | 1,8 kW |
| Doba ohřevu o 45°C | 2:11 hod |
| Termostat: | ANO - elektronický (přes aplikaci) |
| Maximální provozní teplota: | 80°C |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Hmotnost: | 20,5 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 100 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX3 |
| Výška: | 733 mm |
|
Hloubka včetně závěsu: |
470 mm |
|
Šířka: |
450mm |
|
ErP Ready: |
Ano |
|
Energetická třída: |
B |
ARISTON LYDOS WiFi 80 V
V záložce "Související zboží" naleznete také závěs pro jednodušší montáž bojleru a dále připojovací nerezové hadice s neomezenou životností, které Vás nikdy nevytopí.
| Výška bojleru | 73,5 cm |
| Hloubka bojleru | 47,0 cm |
| Šířka bojleru | 45,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 80 l |