TATRAMAT ELOV 120
- vodorovný elektrický bojler
Produktovou řadu ELOV tvoří zásobníkové nástěnné elektrické ohřívače vody ve válcovém provedení. Elektrické ohřívače vody produktové řady ELOV jsou jedinečné svou kvalitou, designem vytvořeným špičkovými designéry, i svými provozními vlastnostmi.
Díky nejmodernějším technologiím, postupem a know how využitým při vývoji těchto ohřívačů vody bylo možné extrémně snížit spotřebu el. energie v pohotovostním režimu, tzv. tepelnou ztrátu.
Zařízení EOV 30 až 200 splňují náročná kritéria normy EN 50440. Směrnici o efektivitě a spotřebě energie zařízení pro ohřev vody, která vstoupila v platnost v roce 2013. Tím potvrzují svojí úspornost a nízkou provozní energetickou náročnost.
TATRAMAT - ELOV 120 vodorovný elektrický bojler
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | válcový |
| Varianta: | vodorovný |
| Objem: | 120 litrů |
| Příkon: | 2 kW |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Fáze: | 1/N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
| Doba ohřevu z 15 °C na 60 °C | 213 minut |
| Rozsah nastavení teplot: | 5 °C - 80 °C |
| Maximální dovolený tlak: | 0,6 MPa |
| Maximální dovolená teplota: | 95 °C |
| Maximální průtok: | 23,5 litru/minutu |
| Tepelné ztráty za 24 h při 65 °C | 1,39 kW |
| Elektrické krytí: | IP25 |
| Délka elektrického přívodního kabelu cca | 1000 mm |
| Barva: | bílá |
| Šířka (mm): | 1178 |
| Výška (mm): | 510 |
| Hloubka (mm): | 539 |
| Hmotnost bez vody: | 41,1 kg |
| Hmotnost po naplnění: | 161,1 kg |
| Síla polyuretanové izolace: | 48 mm |
| Bezpečnostní termostat: | ANO |
| Pojistka proti zamrznutí vody v ohřívači: | ANO |
| Pojistka proti přehřátí s funkcí reset: | ANO |
| Hořčíková anoda: | ANO |
| Oboustranný smalt vnitřní nádoby: | ANO |
TATRAMAT - ELOV 120 vodorovný elektrický bojler
Společnost TATRAMAT - ohřívače vody, s.r.o. je tradičním slovenským výrobcem s bohatou historií, která představuje více než 160 let výroby strojírenského spotřebního zboží. Historické zkušenosti, stabilní zázemí a moderní technologie nám umožňují produkovat široký sortiment ohřívačů vody vysoké kvality pod známou značkou Tatramat. Skladba sortimentu těchto produktů představuje elektrické ohřívače vody, kombinované ohřívače, plynové ohřívače, ohřívače s nepřímým ohřevem a solární ohřívače v rozsahu 5 až 500 litrů.
Společnost TATRAMAT působí na celosvětovém trhu, s největším podílem zejména v evropských zemích jako jsou Česko, Německo, Holandsko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Ukrajina, Rusko, pobaltské státy i státy bývalé Jugoslávie. Dodávky se realizují i do USA, Kanady a asijských zemí. Dominantní postavení na Slovensku a v České republice vytváří dobré předpoklady rozvoje firmy. Po úspěšných atestech, hlavně ze západoevropských zkušeben VDE i Kema, společnost úspěšně už v roce 1996 obdržela certifikát kvality ISO 9001 a v roce 2003 certifikát kvality ISO 9001:2000.
Výrobky společnosti TATRAMAT představují u zákazníků vyšší kvalitu všech produktů.
Návrat na hlavní stranu www.gas-tm.sk
| Hloubka bojleru | 54,0 cm |
| Šířka bojleru | 118,0 cm |
| Výška bojleru | 51,0 cm |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné ležaté |
| Objem vody | do 130 l |