TATRAMAT OVK 120 P
Produktovou řadu OVK tvoří zásobníkové nástěnné kombinované ohřívače vody ve válcovém provedení. Jsou jedinečné svojí kvalitou, designem vytvořeným špičkovými návrháři, i svými provozními vlastnostmi. Vodu je možné ohřívat celonerezovým elektrickým topným tělesem nebo trubkovým výměníkem tepla.
Ohřívače se vyrábějí pro připojení výměníku tepla z pravé (OVK P) nebo z levé (OVK L) strany. Součástí instalace musí být čerpadlo ústředního topení, které není součástí dodávky.
TATRAMAT OVK 120 P
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý |
| Připojení výměníku: | pravé |
| Jmenovitý objem: |
117 litrů |
| Připojovací elektr. napětí: |
1/N/PE ~ 230V |
| Elektrický příkon: |
2 000 W |
| Maximální provozní tlak |
0,6 MPa |
| Tepelné ztráty při 65°C |
1,19 kW/24hod |
| Síla polyuretanové izolace: |
48 mm |
| Množství 40°C smísené vody |
209 litrů |
| Doba elektrického ohřevu z 15°C na 65°C |
205 minut |
| Aktivní plocha výměníku: |
0,6 m3 |
| Výkon výměníku tepla |
10,7 kW |
| Doba výměníkového ohřevu z 15°C na 65°C | 30 minut |
| Hmotnost: | 48,1 kg |
| Hmotnost naplněného výměníku: |
165,1 kg |
| Stupeň elektrického krytí: |
IP 25 |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: |
"C" |
TATRAMAT OVK 120 P
Spotrebič musí byť inštalovaný v súlade s návodom na obsluhu vydaným výrobcom tohto spotrebiča. Uvedenie do prevádzky musí vykonať osoba, vlastniaca príslušné privilégiá!
A viete, ako vybrať správny bojler práve pre Vás? Kliknite tu a my Vám poradíme, vrátane najčastejších otázok a správnych odpovedí spojených s prevádzkou bojlerov.
Návrat na hlavnú stranu GAS-TM.SK
| Šířka bojleru | 51,0 cm |
| Výška bojleru | 118,0 cm |
| Hloubka bojleru | 52,0 cm |
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 130 l |