Elegantní lustrová digestoř FABER BELLE PLUS BURGUNDY/GOLD KL je osazena moderní ventilační jednotkou EVO, která dosahuje výkonu až 610 m3/hod. Ovládá se dotykem z varné desky Faber nebo pomocí dálkového ovladače, který je součastí. Digestoř je vybavená spouštěcím mechanismem ( pomocí dálkového ovládání se digestoř elektromechanicky spouští nad varnou desku, čímž se zvýší účinnost sání. V klidové poloze je digestoř u stropu, kde neruší ve výhledu do obytné části ). Za příplatek lze doplnit o sadu pro odtah Airlane. Digestoř je vybavená LED páskem, štěrbinovým sáním, možností doběhu po ukončení vaření, včetně 24-hodinového provětrávání Vaší kuchyně.
Záruka na bezchybnou funkci digestoře je 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | burgundská červeň / teplá titanová |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 610 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 63 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT. |
| osvětlení: | LED obvodové 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 250 | 340 | 490 | INT 610 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 51 | 55 | 63 | INT 68 db(A) |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Maximální příkon motoru: | 240 W |
| Maximální výstupní tlak: | 540 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano - nutno dokoupit sadu pro odtah |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | F8 |
FABER BELLE PLUS BURGUNDY/GOLD KL
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | lustrové |
| Šířka digestoře | do 70 cm |
| Barva digestoře | ostatní |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |