Stropní odsavač par FABER HEAVEN 2.0 X KL A90 je určený k zabudování do stropu (jeho čelo lícuje s rovinou stropu), čímž se zajistí maximální volný prostor nad pracovní deskou. Velice elegantní provedení z nerezu umožňuje snadnou údržbu, čtyři LED diodové žárovky zajišťují dostatečné osvětlení varné plochy.
Kazetové tukové filtry lze mýt ručně nebo v myčce na nádobí. Digestoř je osazena ventilační jednotkou nové generace EVO, která redukuje spotřebu a hlučnost.
Další zajímavou možností je přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Ventilační jednotku digestoře je možné díky systému REMOTE BLOWER upravit na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit extérní ventilační jednotku EVJ, kterou lze přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Také se nabízí možnost propojení se střešní externí ventilační jednotkou VILPE.
Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání, signalizaci nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření, včetně 24-hodinového provětrávání Vaší kuchyně.
Všechny funkce můžete ovládat za pomocí nízkozdvihových tlačítek. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství nebo s indukční varné desky FABER.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER HEAVEN 2.0 X KL A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 70 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 4x LED 3000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | Evo |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 290 | 400 | 560 | INT 700 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 62 | 70 | INT 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 14,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 560 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Extérní ventilační jednotka: | Ano |
| Typ uhlíkové ho filtru: | FLL8 s dlouhou životností |
FABER HEAVEN 2.0 X KL A90
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |