Moderní americká kombinovaná chladnička GORENJE NRS8182KX v úsporné energetické třídě E. Lednice Vás zaujme především svou velikostí o celkové kapacitě 428 l. Chladnička o objemu 264 l má pravé i levé otevírání dveří, LCD dispej, elektronické ovládání ( za dvířkami ), LED osvětlení, designové zapuštěné madlo, které usnadní otevírání a stavitelné nožičky. Speciální režim HolidayMode sníží spotřebu eletrické energie, což oceníte ve chvíly kdy odjedete na dovolenou. Ventilační systém MultiFlow 360° zajistí optimální proudění vzduchu v chladničce. Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny.
Mrazící část o objemu 164 l Vám babízí technologii NoFrost Plus, která zabraňuje vzniku námrazy v celém prostoru chladničky. V případě náhlého výpadku elektrického proudu chladnička udržuje vnitřní konstantní teplotu až po dobu 10 hodin.
GORENJE NRS8182KX
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
kombinovaná, pravé otevírání dveří chladničky/levé otevírání dveří mrazničky |
| Barva: | nerez |
| Objem chladničky |
264 litrů |
| Objem mrazicího boxu: |
164 litrů |
| Počet kompresorů: |
1 |
| Ovládání: |
Elektronické ovládání za dvířkami |
| Odmrazování: |
automatické |
| Zmrazovací výkon: |
10 kg/24 hod. |
| Spotřeba energie: |
0,853 kWh/24h |
| Připojovací elektr. napětí | 1/N/PE ~ 220 - 240 V, zástrčka |
| Hlučnost max.: | 42 dBA |
| Skladovací doba při poruše: |
až 10 hodin (záleží na okolní teplotě) |
| Výbava chladničky: |
2 police ve dveřích, 4 skleněné police, 1 x stojan na vejce, LED osvětlení, držák na láhve, 2 zásuvky na zeleninu |
| Výbava mrazničky: | 4 police ve dveřích, 4 skleněné police, 2 zásuvky na zeleninu, LED osvětlení |
| Typ chladiva: | R600A |
| Rozměry v x š x h: | 177,7 x 83,2 x 62,3 cm |
| Hmotnost: | 78 kg |
| Roční spotřeba energie: | 311 kWh |
| Energetická třída: | E |
NRS8182KX
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ